Wycena kosztów wytworzenia produktu lub wynalazku

analiza statystyczna startup produkt pomysl wynalazek rynek

Zastanawiasz się, ile kosztuje wykonanie Twojego pomysłu, abyś mógł określić marżę lub wycenić pomysł?!

Przygotowanie wyceny kosztów wykonania produktu lub wynalazku przeprowadzonej i potwierdzonej przez biuro projektowo-wynalazcze Ci w tym pomoże oraz przyda się w czasie prowadzenia negocjacji z inwestorami!

Oto, korzyści posiadania wyceny kosztów produkcji dla produktu lub wynalazku:

 • Możesz oszacować ile wynosiłaby marża na Twoim produkcie i ile mógłbyś na nim zarobić w odniesieniu do ilości sztuk, masy lub objętości (zależy od pomysłu)
 • Będziesz wiedział na jakie koszty trzeba się przygotować w przypadku, gdybyś sam chciał rozpocząć produkcję
 • Przygotowana analiza kosztów produkcji, wykonana przez biuro projektowe pomoże Ci w negocjacjach z inwestorami i/lub firmami, gdy będziesz szukał wsparcia finansowego lub będziesz chciał sprzedać swój pomysł
 • Posiadając dodatkową analizę opłacalności wdrożenia pomysłu będziesz mógł wycenić swój pomysł i posiadając te dwa dokumenty mieć dwa silne argumenty negocjacyjne 

W ramach przygotowania wyceny kosztów produkcji Twojego wynalazku lub produktu otrzymasz:

 • Zestawienie kosztów produkcji części na zamówienie, będących składowymi Twojego pomysłu na podstawie indywidualnych wycen od firm produkcyjnych;
 • Zestawienie kosztów gotowych części lub podzespołów, będących składowymi Twojego pomysłu, które można zaopatrzyć się w sklepach lub hurtowaniach;
 • Źródła do sklepów lub hurtowni, które potwierdzą, że wycena jest wykonana w oparciu o prawdziwe dane;
 • Komentarze naszego eksperta do poszczególnych tabel, wykresów i danych, abyś wiedział, co oznaczają poszczególne wyniki badań i jakie są do nich wnioski;
 • Naszą opinię, czy warto realizować Twój pomysł oraz jakie są szanse na jego sprzedaż lub wdrożenie;

Ostatecznie więc całość to wycena kosztów produkcji, opracowana na podstawie analizy statystycznej branż związanych z Twoim pomysłem na produkt, wynalazek lub biznes (startup), dzięki której dowiesz się, jak kosztowne jest wyprodukowanie Twojego wynalazku, po czym będziesz mógł określić, jaką marżę możesz posiadać na danym produkcie, jak również będziesz mógł wycenić swój pomysł oraz wspierać się tą wyceną w trakcie negocjacji!

Zaufali nam:

Wycena kosztów wytworzenia produktu lub wynalazku

„Aby uczynić pomysł wykonalnym, musimy wcielić go w czyn.” – Virginia Woolfs

Po co Ci taka wycena?

 • null

  Określ swoje zarobki (marżę)

  Wycena kosztów wytworzenia produktu lub wynalazku pomoże Ci oszacować marżę i określić Twoje potencjalne zarobki na Twoim pomyśle.

 • wycena pomyslu jeden z elementow wyceny patentu wynalazku

  To jeden z elementów wyceny!

  Poznanie kosztów produkcji (przed lub po ochronie prawnej) oraz analiza statystyczna branży pozwolą Ci oszacować potencjalne zyski roczne na Twoim pomyśle i pomogą w wycenie Twojego rozwiązania.

 • negocjacje sprzedaz pomyslu

  Mistrzowskie negocjacje!

  Wycena kosztów wykonania produktu i/lub analiza statystyczna opłacalności wdrożenia pomysłu pomogą Tobie lub Twojemu negocjatorowi w rozmowach z inwestorami lub firmami, które będą zainteresowane Twoim rozwiązaniem. To Twój AS w rękawie!

Kiedy warto posiadać wycenę kosztów produkcji stworzoną przez biuro projektowo-wynalazcze?

analiza statystyczna przed ochrona prawna pomyslu

Wycena kosztów produkcji pomysłu PRZED ochroną patentową

Jeśli chcesz poznać koszty produkcji Twojego pomysłu na produkt lub wynalazek, bo nie wiesz, czy będziesz miał kapitał na jego produkcję lub chcesz sprawdzić zarobki określając marżę na produkcie to wówczas uzasadnione jest przygotowanie kosztorysu przed ponoszeniem jakichkolwiek kosztów związanych z projektowaniem, czy ochroną patentową. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się, aby już na tym etapie wykonać również analizę opłacalności wdrożenia dla Twojej idei to będziesz miał solidne podstawy do przygotowania wyceny sprzedaży pomysłu inwestorowi lub firmie.

Wycena kosztów produkcji pomysłu PO ochronie pomysłu

Zgłosiłeś swój pomysł do ochrony prawnej, jako patent na wynalazek, wzór użytkowy, czy wzór przemysłowy? Przygotowany kosztorys wykonania produktu oraz analiza opłacalności wdrożenia pomoże Ci przygotować wycenę Twojego pomysłu! Dodatkowo to Twój negocjacyjny AS w rękawie, dzięki któremu będziesz mógł przekonać inwestora lub firmę, że jesteś rzetelnym, przygotowanym negocjatorem i na podstawie kosztorysu opracowanego przez biuro projektowo – wynalazcze możesz potwierdzić koszty produkcji i cenę swojego pomysłu.

„Nie myślałem jeszcze o ochronie pomysłów.
Jaką dajecie mi gwarancję, że moje rozwiązania będą bezpieczne?”

Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa i poufności dla
Twoich pomysłów !!!

Po pierwsze: Rzecznicy patentowi i aplikanci rzecznikowscy są prawnie zobowiązani do zachowania tajemnicy (są to tzw. zawody zaufania publicznego). My mamy taki status! Złamanie tajemnicy klienta grozi bardzo poważnymi karami oraz nawet zakazem wykonywania zawodu! Pracujesz z ekspertami!

Po drugie: nasi pracownicy (inżynierowie, designerzy, graficy itd.), którzy nie posiadają w/w statusu przeszli wewnętrzne szkolenia dotyczące poufności oraz mają bardzo wiążące zobowiązania na umowach o prace, zlecenie, czy dzieło w tym zakresie.

Po trzecie: abyś czuł się jeszcze bardziej bezpieczniemożesz podpisać z naszą firmą umowę o poufność (tzw. NDA). Posiadamy gotowy szablon takiej umowy, więc Ty – nie musisz nic przygotowywać (jeśli jednak masz swój szablon to wyślij go nam na kontakt@wynalazca.tv, abyśmy mogli zapoznać się z Twoją wersją takiej umowy).

Referencje:

Opinia od firmy MET-BAJ, producenta regałów magazynowych

Firma MET-BAJ Spółka Jawna pragnie wyrazić zadowolenie z wykonania powierzonego firmie Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG Dawid Pijanka zadania wykonania instrukcji montażowej regałów dostępnych w ofercie przedsiębiorstwa MET-BAJ.

Nad powierzonym zadaniem pracowali zarówno inżynierzy jak i designerzy, a każda naszauwaga była na bieżąco uwzględniana w projekcie. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, a pracownicy firmy CSTNG wykazali się bardzo wysokimi kwalifikacjami zawodowymi.

Jesteśmy zadowoleni z wykonania tak wymagającego zlecenia i tym samym chcemy polecić firmę CSTNG jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.

Opinia od Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Rzeszowie,

Niniejszym potwierdzam, że Pan Dawid Pijanka, reprezentujący firmę Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji-CSTNG (http://cstng.pl) (…) przeprowadził wykład w ramach rzeszowskich Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Rzeszowskim Aleja Rejtana 16c, 35-959 Rzeszów, NIP: 813-32-38-822, REGON: 691560040.

Możemy wyrazić pozytywną opinię na temat wykładu dotyczącego MVP i technologii 3d, a szczególnie druku 3d. Wykład został przeprowadzony w sposób bardzo ciekawy. Wykładowca potrafił bez problemu przyciągnąć uwagę swoich słuchaczy. Widać było bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz wiedzę popartą doświadczeniem prowadzącego wykład. Wykład był dostosowany do potrzeb danej grupy docelowej i w pełni odpowiadał ich oczekiwaniom.

Opinia od firmy doradczo-szkoleniowej INNpuls,

INNpuls Sp. Z o.o. pozytywnie ocenia współpracę z firmą Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG  z siedzibą w Rzeszowie, NIP: 81333725806. Firma świetnie sprawdziła się jako partner w organizacji szkolenia pod nazwą „Nowoczesne technologie wytwarzania – techniki prototypowania Rapid Prototyping” Szkolenie, które miało miejsce 5 września 2018 roku wykazało, że firma CSTNG to partner godny polecenia. Wszystkie powierzone zadania w ramach organizacji wykonane zostały zgodnie z naszymi oczekiwaniami w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Szkolenie zorganizowane było w sposób profesjonalny, charakteryzował je wysoki poziom merytoryczny, dydaktyczny i organizacyjny. Organizacja szkolenia została bardzo wysoko oceniona przez uczestników projektu.

Firmę Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG można polecić jako godnego zaufania i solidnego partnera.

Opinia od przedsiębiorstwa farmaceutycznego Sanofi,

Sanofi-Aventis Sp. Z o.o. Zakład Produkcji Leków z siedzibą w Rzeszowie pragnie udzielić referencji firmie Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji - CSTNG Dawid Pijanka, Siedliska 447, 36-042 Lubenia.

Powierzone firmie zadanie do wykonania dokumentacji zawierającej obliczenia pola powierzchni całkowitej styku półproduktu z maszynami będącymi na wyposażeniu zakładu zostało wykonane zgodnie z początkowymi wytycznymi oraz standardami naszej firmy.

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że współpracę z firmą CSTNG cechuje dokładność wykonywanych usług, terminowość oraz profesjonalizm.

Firma CSTNG zasługuje na polecenie jej jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.

[/vc_row]

Kliknij, aby zobaczyć nasze OPINIE I REFERENCJE!

Czym są i co się składa na wycenę kosztów wytworzenia produktu lub wynalazku?

1. Koszty poszczególnych części lub podzespołów

W kosztorysie znajdziesz listę i/lub tabelę cen poszczególnych części lub podzespołów, które można zakupić w wybranych sklepach online lub sklepach lokalnych.

Dzięki temu zmniejsza się ilość części, które należałoby wykonywać na zamówienie, a tym samym całkowity koszt realizacji danego projektu.

Ponieważ wiemy, że nasz kosztorys możesz przedstawiać inwestorom każdorazowo podajemy źródła (np. linki do sklepów), na podstawie których przygotowaliśmy kosztorys.

wycena kosztow produkcji czesci do kupienia
wycena kosztow produkcji czesci na zamowienie

2. Koszt części lub podzespołów wykonywanych na zamówienie

Jeśli Twój pomysł posiada części lub podzespoły o skomplikowanych kształtach i/lub części te trzeba wykonać ze specjalnych materiałów, to otrzymasz od nas dodatkowo tabelę lub listę przedstawiającą koszty wykonania takich elementów.

Na kosztorysie podamy Ci koszt materiałów oraz koszt produkcji danego detalu lub podzespołu, które otrzymamy od odpowiednich podwykonawców.

Wybierz swój pakiet wyceny kosztów wytworzenia produktu lub wynalazku!

analiza statystyczna wycena kosztow lista interesantow

Pakiet: Ekspert Wdrożeń

Umowa o poufność NDA (lub podpisanie Twojej wersji takiej umowy)


Wycena kosztów produkcji


Analiza opłacalności wdrożenia obejmująca:

 • – Analizę statystyczną 3 branż związanych z Twoim pomysłem (bezpośrednio i/lub pośrednio wpływających na popyt)
 • – Podsumowanie analizy Z OPINIĄ o opłacalności wdrożenia Twojego rozwiązania
 • – Podsumowanie analizy Z OPINIĄ o szansie sprzedaży Twojego rozwiązania
 • – Listę potencjalnych interesantów