Odbierz PREZENTY: DARMOWY 5-cio dniowy kurs wideo i ebooka

Poradnik ABC Wynalazcy – „obowiązkowe szkolenie dla wynalazców, startupów i przedsiębiorców!”

Odbierz DARMOWE szkolenie dla wynalazców, startupów i przedsiębiorców!

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach IP PROGRESS Sp. z o. o. Siedliska 447, 36-042 Lubenia. Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania newslettera i obrony przed ewentualnymi roszczeniami. Administratorem danych jest IP PROGRESS Sp. z o. o. Siedliska 447, 36-042 Lubenia. Więcej informacji możesz uzyskać w Naszej Polityce prywatności.

mgr inż. Dawid Pijanka - rzecznik patentowy, właściciel Wynalazca TV

rzecznik patentowy, właściciel Wynalazca TV

Rzecznictwo patentowe ma we krwi – współprowadzi rodzinną Kancelarię Patentową INICJATOR z 30-letnią tradycją, a od prawie 10 lat jest właścicielem biura projektowo-wynalazczego CSTNG. Wykorzystując swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie łączy w nim prawo własności przemysłowej z biznesem. Pomaga wynalazcom, przedsiębiorcom i startupom dbać o ochronę prawną, a także komercjalizować nowatorskie pomysły. Jako rzecznik patentowy z wieloletnią praktyką biznesową konsultuje i doradza jak skutecznie wprowadzić produkt na rynek.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc m. in. wykłady na uczelniach (np. Uniwersytecie Rzeszowskim, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uczelni ASBIRO), będąc prelegentem na wydarzeniach branżowych tj. Targi Kielce, czy Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG.

Doskonale rozumiejąc potrzebę edukacji z zakresu prawa IP, stworzył markę Wynalazca TV, która już od początku istnienia cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w social-mediach. Sporą popularność zyskał dzięki autorskiemu e-bookowi „Poradnikowi ABC wynalazcy” oraz kanałowi na YouTube, gdzie w przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę.

Będąc ekspertem z zakresu prawa IP nawiązuje współpracę z pionierami w swoich dziedzinach i uczestniczy w procesie wdrożenia wielu innowacji na rynek światowy.

mgr inż. Dawid Pijanka - rzecznik patentowy, właściciel Wynalazca TV

Oto co zawiera DARMOWY Poradnik ABC Wynalazcy:

 • 80-cio stronnicowego EBOOK-a (książka w pliku PDF), który stanowi podstawę całego kursu i zawiera same konkretne informacje. Na jego bazie zostały stworzone nagrania wideo,
 • 5 dni szkoleń wideo, w których omawiam każdy rozdział książki i znacząco go rozwijam. Podaję też tzw. case study, czyli prawdziwe historie naszych klientów, abyś zobaczył, jak w praktyce działa prawo własności przemysłowej,
poradnik abc wynalazcy ebook książka szkolenie wideo dla wynalazców

Dlaczego warto?

 • poznasz etapy powstawania wynalazków, więc będziesz wiedział jaka droga czeka każdego wynalazcę w realizacji swojego celu = komercjalizacji pomysłu
 • wyjaśnię Ci, czym są badania patentowe, dlaczego są tak ważne i kiedy warto je stosować, żebyś niepotrzebnie nie wydawał swojego kapitału na pomysły, których nie będziesz mógł ochronić
 • opowiem Ci o różnych “rodzajach” ochrony: patentach na wynalazek, wzorach użytkowych, wzorach przemysłowych i znakach towarowych; prostym, jasnym i zrozumiałym językiem, abyś mógł odpowiednio sklasyfikować swój pomysł i poznać koszty ochrony
 • poznasz odpowiedzi na większość swoich pytań, które masz teraz w głowie i które są związane z prawami IP

Czym dokładnie jest Poradnik ABC Wynalazcy?

#1: ok. 80-cio stronnicowa książka Poradnik ABC Wynalazcy

Poradnik ABC Wynalazcy to około 80-cio stronnicowy e-book (książka w pliku pdf), który został napisany w prosty i zrozumiały sposób! Przedstawiam Ci prawo własności przemysłowej “ludzkim” językiem. Ponadto ebook:

poradnik abc wynalazcy pdf ebook ksiazka online dla startupow
 • jest interaktywny: za pomocą kliknięcia w link możesz szybko przejść do wskazanej sekcji w e-booku, co pozwoli Ci szybciej przeglądać treści, do których chcesz dotrzeć,
 • posiada mnóstwo obrazków oraz nowoczesne grafiki – tzw. infografiki, które przedstawiają w sposób zrozumiały skomplikowane procesy prawne związane z ochroną pomysłów,
 • to TYLKO konkretna wiedza, którą powinien posiadać każdy wynalazca, startupowiec, czy przedsiębiorca – nie jest to gruba księga, której nigdy nie miałbyś czasu przeczytać.

#2: 5 Nagrań wideo do każdego rozdziału książki!

Poradnik ABC Wynalazcy to również 5-cio dniowe szkolenie wideo, w którym omawiam każdy rozdział e-booka osobno! Codziennie otrzymasz nową porcję wiedzy. Każda sekcja książki będzie dla Ciebie jeszcze bardziej zrozumiała i dokładniej wyjaśniona. Nagrania te:

poradnik abc wynalazcy kurs online wideo szkolenie

stanowią pakiet: każdy rozdział jest omówiony osobno i dlatego możesz łatwo wybrać odpowiedni materiał, który najbardziej Cię interesuje, powodują, że tak na prawdę nie musisz czytać e-booka: po szkoleniu wideo ebook on dla Ciebie pewnego rodzaju “przypominajką” i gotowym notatnikiem ze szkoleń wideo :), jeszcze dokładniej wyjaśnią Ci pojęcia, które przedstawiono w książce Poradnik ABC Wynalazcy – jest to dodatkowa wiedza wykraczająca poza zakres podręcznika!

#3: Dodatkowy Tajemniczy prezent*

*Zgodnie z informacjami, które przedstawiłem Ci w nagraniu, jeśli zapiszesz się do newslettera zanim skończy się czas na zegarze poniżej otrzymasz dodatkowy specjalny prezent. Szczegóły na temat tego czym jest prezent oraz kiedy go otrzymasz poznasz dopiero w kursie Poradnik ABC Wynalazcy.

Dla kogo jest Poradnik ABC Wynalazcy ?!

Poradnik ABC Wynalazcy został stworzony dla wszystkich kreatywnych osób, a szczególnie dla wynalazców (amatorów oraz profesjonalnych innowatorów), startupowców (młodych działalności gospodarczych) oraz przedsiębiorców (małe, duże i średnie przedsiębiorstwa).

Oczywiście poradnik nie jest dla wszystkich! Powinieneś go pobrać jedynie, jeśli:

 • chcesz chronić swoje pomysły, ale zastanwaiasz się, czy Twój pomysł można chronić oraz zastanawiasz się ile kosztuje ochrona prawna pomysłu…
 • zależy Ci na wdrożeniu bezpiecznego prawnie pomysłu, bo wiesz, że możesz bardzo dobrze na nim zarobić oraz zmienić cząstkę naszego świata, ale nie wiesz do końca, jak tego dokonać…
 • chcesz dowiedzieć się, jak to jest widzieć swój produkt, czy swoją markę “na półce w sklepie” i powiedzieć… “JA TO WYMYŚLIŁEM – TO JEST MÓJ POMYSŁ” czując jednocześnie wolność finansową, dzięki sprzedaży tego pomysłu.

Dla kogo NIE jest Poradnik ABC Wynalazcy ?!

Poradnik ABC Wynalazcy to nie kurs dla wszystkich! Jak wiesz jeśli coś jest do wszystkiego (dla wszystkich), to jest do niczego (dla nikogo). Myślę, że jeśli spełniasz choć jedno z poniższych kryteriów to odbywając to szkolenie stracisz tylko czas!

Nie pobieraj tego poradnika, jeśli:

 • nie wierzysz w swój pomysł, bo to świadczy o tym, że źle będziesz go rozwijał i prędzej, czy później się “wypalisz”,
 • nie chcesz chronić swojego intelektu, tylko dać innym możliwości na podrabianie Twojego rozwiązania lub marki,
 • chcesz zaryzykować i wdrożyć pomysł bez wcześniejszego upewnienia się, że jest on bezpieczny pod względem prawnym (np. nikt nie chroni go znakiem towarowym lub patentem na wynalazek).

Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz swój pomysł na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory nie zmienią się. Jeśli Cię nie zadowalają… to prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał, a na pewno się nie zmieni. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił w tym samym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Odbierzesz swój dostęp do darmowych materiałów, dowiesz się jak chronić swój pomysł, dlaczego warto to zrobić i jak zarobić na tej inwestycji. Poznasz też plan działania i będziesz wiedział, jak krok po kroku zrealizować swój zamierzony CEL.

Zaufali nam

       
logo-01
logo-03
logo-04
logo-05
logo-02
logo-06

Odbierz DARMOWY poradnik 

 

Odbierz DARMOWE szkolenie dla wynalazców, startupów i przedsiębiorców!

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach IP PROGRESS Sp. z o. o. Siedliska 447, 36-042 Lubenia. Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania newslettera i obrony przed ewentualnymi roszczeniami. Administratorem danych jest IP PROGRESS Sp. z o. o. Siedliska 447, 36-042 Lubenia. Więcej informacji możesz uzyskać w Naszej Polityce prywatności.