tworzenie wizualizacji produktów proces opracowywania

Profesjonalne Wizualizacje Produktów

Jesteś wynalazcą i chcesz sprzedać swój pomysł?

Idziesz do inwestora i chcesz go przekonać, do swojego produktu?

A może chcesz zareklamować swój wynalazek i/lub potrzebujesz dobrych zdjęć do katalogów?

To oznacza, że potrzebujesz wizualizacji swojego pomysłu 💡 (filmów i grafik 3D)

Mówi się, że zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów. Każda barwa coś znaczy, powoduje emocje, a co najważniejsze w ułamku sekundy działa na zmysły.

Filmowa animacja 3D składa się natomiast co najmniej z 24 zdjęć na sekundę, a także z dźwięków, które dodatkowo oddziałują na zmysł słuchu.

Skorzystaj więc z wizualizacji 3D, które pomogą Ci dotrzeć do odbiorców!

Wizualizacje 3D dzielimy na grafiki 3D (zdjęcia, rendery) i animacje 3D (filmy)

wizualizacje produktow oddziaływanie na zmysly

WIZUALIZACJE PRODUKTÓW

Grafika 3D – wizualizacje produktów

Grafika 3D jest wykonana w specjalnym programie, dzięki któremu wygląda, jak zdjęcie prawdziwego produktu. Jest oszałamiająco efektowna i robi dzięki temu dobre wrażenie, przedstawiając wygląd i działanie Twojego wynalazku.


Wizualizacje produktów możesz użyć w swoich katalogach, stronach internetowych oraz kampaniach reklamowych promujących Twoje towary, usługi i technologie. W ten sposób zwiększysz swoją skuteczność sprzedaży tudzież dotarcia do inwestorów i innych zainteresowanych osób.
Ponadto grafika 3D pomoże Ci stworzyć z ich pomocą najwyższej jakości procedury firmowe, a także instrukcje użytkowe i montażowe, aby Twoi pracownicy lub klienci mogli w pełni samodzielnie zmontować i odpowiednio eksploatować Twoje produkty lub maszyny. Wizualizacje produktów pozwolą dokładnie zobrazować trudno dostępne miejsca.


Przykładowe wizualizacje produktów:
• Maszyny i ich elementy, przekroje, niewidoczne miejsca
• Meble, ornamentyka, elektronika, modele sci-fi
• Inne wg uznania

Animacje 3D (symulacje 3D)

Wspaniałe animacje i symulacje 3D należą do czołówki najlepszych sposobów na zaciekawienie odbiorcy – potencjalnego inwestora lub klienta. Użyj ich w swoich wirtualnych katalogach, stronach internetowych oraz kampaniach reklamowych promujących Twoje towary, usługi i technologie.


Za pomocą symulacji 3D stworzymy dla Ciebie najwyższej jakości procedury firmowe, filmy instruktażowe, zarówno użytkowe, jak i montażowe, dzięki czemu Twoi klienci i pracownicy będą mogli zrozumieć zasadę działania Twojego wynalazku oraz samodzielnie zmontować i odpowiednio eksploatować Twoje produkty lub maszyny. Animacje 3D pozwolą dokładnie przedstawić trudno dostępne miejsca.


Przykładowe wizualizacje produktów:
• Maszyny i ich elementy, przekroje, niewidoczne miejsca
• Meble, ornamentyka, elektronika, modele sci-fi
• Inne wg uznania

Skontaktuj się teraz i ZWIZUALIZUJ swoje pomysły!

Wypełnij ten szybki formularz, żeby nasz zespół ekspertów mógł Ci pomóc!

Close