Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków IWIS 2017 – RELACJA

VLOG Z IWIS 2017

IWIS 2017  – XI Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazców to nie lada gratka dla wszystkich wynalazców oraz ich sympatyków, którzy w dniach 9-11 października zgromadzili się w Gmachu Politechniki Warszawskiej.

Organizatorami głównymi wydarzenia byli:

politechnika warszawska nowe logo iwis 2017 wynalazca tv.

wnalazcatv iwis 2017 relacja logo spwir

uprp iwis 2017 logo wynalazca tv

O tym, że IWIS to duże przedsięwzięcie wspominaliśmy w poprzednim wpisie, więc myślę, że nie należy do tego nikogo przekonywać. Wystawę odwiedziło ponad 20 000 osób, wśród których znaleźli się przedstawiciele między innymi: Tajwanu, Portugalii, Czech, Malezji, Indonezji, Egiptu, Arabii Saudyjskiej.

Podczas wydarzenia wystawcy zaprezentowali ponad 400 arcyciekawych wynalazków oraz rozwiązań, z czego aż 138 z nich należało do Polaków! Część z nich została już wdrożona do codziennego użytku ułatwiając tym samym pracę milionów ludzi.

Z racji tego, że nasz portal był patronem medialnym oraz partnerem merytorycznym targów my także posiadaliśmy swoje stoisko, obok którego nikt z odwiedzających nie przeszedł obojętnie.

Druk 3D na żywo – razem z drukarkami firm 3D Gence oraz 3D Automation oraz filamentami Fiberlogy oraz Spectrum Filaments, warsztaty z ekspertami, wystawa naszych projektów wydrukowanych na drukarce 3D zaciekawiło niejednego pasjonata tej tematyki 🙂

Newsletter ABC Wynalazcy!

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się także nasze gadgety do robienia zdjęć. Były to efektowne FotoRamki, tabliczki z super napisami (wykonane we współpracy z Lion Team) oraz  fartuchy Wynalazca.TV!  Niektórzy zainteresowani musieli czekać w kolejce chcąc zrobić sobie z nimi fotkę 🙂

Ponadto, zwiedzanie umilała wszystkim muzyka nadawana na falach Radia Pasja,które było partnerem naszego stoiska. Linki do reportaży z IWIS niebawem na naszej stronie na Facebooku.

iwis 2017 wynalazca tv
Tajwańczycy byli zachwyceni naszymi fartuchami! 🙂
radio pasja iwis 2017 wynalazca tv
Radio Pasja

IWIS 2017 wieńczyła wielka gala wręczenia nagród i certyfikatów wystawcom z całego świata. Nasz portal był fundatorem dwóch nagród, które zostały zaprojektowane oraz wykonane przez naszych inżynierów i designerów.

Pierwsza z nich to Nagroda Specjalna Portalu Wynalazca.TV, która została wręczona twórcy jednego z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań. Była to nowa funkcjonalność stolika przyłóżkowego dla chorego, który daje możliwość sterowania nim za pomocą głosu. Druga nagroda trafiła do laureata Światowego Konkursu Wynalazków Chemicznych organizowanego przez Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Wynalazczych IFIA oraz SPWIR.

Nasza marka została odznaczona nagrodę specjalną za innowacyjny sposób promowania wynalazców w Polsce od Fernando Malando Lopes – Prezesa Portugalskiego Stowarzyszenia Wynalazców.

nagrody wylanazca tv iwis 2017
Nagroda Wynalazcy.TV oraz nagroda w konkursie chemicznym.
iwis 2017 nagorda
Nasza nagroda
Umów się na konsultacje
Wynalazca TV
Latest posts by Wynalazca TV (see all)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.