Konsultacje dla wynalazców, startupów i przedsiębiorców

Masz pomysł na wynalazek i nie wiesz co dalej?!

Porozmawiaj z Dawidem Pijanką – właścicielem Wynalazca TV, rzecznikiem patentowym oraz przedsiębiorcą i dowiedz się, jak BEZPIECZNIE stworzyć, chronić i wdrożyć swój produkt!

Oto, czego dowiesz się na konsultacji*:

  • Jak BEZPIECZNIE stworzyć produkt lub wdrożyć markę?
  • Jak chronić swój pomysł?
  • Jakie są poszczególne etapy tworzenia wynalazku?
  • Jak bezpiecznie wprowadzać produkty na rynek?
  • Jak zarabiać na patentach, wzorach przemysłowych lub znakach towarowych?

oczywiście…

  • Uzyskasz też odpowiedzi na inne Twoje pytania związane z prawem patentowym i opracowywaniem produktów!

*przed konsultacją na Twoją prośbę podpisujemy umowę o poufność (tak zwane NDA) – mamy gotowy szablon, więc nie musisz nic przygotowywać, jeśli jednak masz swoją umowę to wyślij nam ją przed rozmową na maila

mam pomysł na wynalazek co dalej?

Masz tylko pomysł?

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie opracować i zarobić na swoim pomyśle? Poznaj etapy wdrażania wynalazku, techniki zarabiania na pomysłach i realizuj go z osobistym koordynatorem projektu!

jak bezpiecznie założyć startup

Zakładasz startup? 

Skonsultuj swój pomysł na biznes zanim wystartujesz na rynku (chroń go – po publikacji może być już za późno).  Dowiedz się jakie kroki podjąć. żeby zdobyć dofinansowanie albo zainteresować produktem inwestora.

Masz swój biznes?

Zastanawiasz się nad wdrożeniem nowej technologii lub produktu? Wymyśliłeś nowe logo lub slogan? Upewnij się, że nikt nie chroni Twojego pomysłu i dowiedz się, jak bezpiecznie rozwijać firmę!

Usługi l Konsultacje

 

 

Bezpieczeństwo i poufność

Po pierwsze: Rzecznicy patentowi i aplikanci rzecznikowscy są prawnie zobowiązani do zachowania tajemnicy (są to tzw. zawody zaufania publicznego). Złamanie tajemnicy klienta grozi bardzo poważnymi karami, a nawet zakazem wykonywania zawodu!

Po drugie: nasi pracownicy (inżynierowie, designerzy, graficy itd.) mają umowy, w których zawarte są bardzo wiążące klauzule dotyczące poufności.

Po trzecie: możesz podpisać z naszą firmą umowę o poufności (tzw. NDA). Posiadamy gotowy szablon takiej umowy, więc Ty nie musisz nic przygotowywać.

Zaufali nam

       
logo-01
logo-03
logo-04
logo-05
logo-02
logo-06

KONSULTACJA TO PROCES

Etap 1 – Umów się na konsultacje

W pierwszej kolejności wybierz pakiet konsultacji, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Wypełnij formularz kontaktowy, podaj termin konsultacji, zaproponuj jak chcesz odbyć spotkanie (online, telefonicznie, na żywo), wybierz formę płatności i przygotuj materiały związane ze swoim pomysłem (jeśli je posiadasz).

Usługi l Konsultacje

Etap 2 – Rozmowa z Dawidem Pijanką, rzecznikiem patentowym

Po ustaleniu formalności związanych z odbyciem konsultacji przyszedł czas na rozmowę z Dawidem. W pierwszej kolejności przedstaw temat, który chcesz skonsultować. Dawid odpowie na Twoje pytania techniczne, prawne i biznesowe. Możesz także zapytać o możliwości finansowania projektów, w tym dofinansowania.

Etap 3 – I co dalej?

W przypadku konsultacji „Standard” otrzymasz propozycję współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb. Z kolei po konsultacji „Wynalazca” otrzymasz również indywidualny plan działania z wyceną poszczególnych etapów wdrażania Twojego rozwiązania. Dzięki niemu wybierzesz strategię dalszych działań.

REALIZACJA projektu z indywidualnym koordynatorem!

Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę to do Twojego projektu zostanie przydzielony indywidualny koordynator projektu. Będzie on nadzorował pracę naszego zespołu i informował Cię o bieżącym przebiegu prac.  Ponadto będzie Twoim wsparciem na każdym etapie działań.

Wybierz pakiet konsultacji

Konsultacja ‚,Standard”

Dla tych, którzy chcą omówić wybrane zagadnienie bądź wdrożenie produktu. Pakiet ten nie zwiera opracowywanego po rozmowie indywidualnego planu wdrożenia. 

– Umowa o poufność NDA
– Omówienie wybranego zagadnienia prawnego, technicznego albo biznesowego
– Odpowiedzi na pytania
– Osobisty koordynator projektu

Czas rozmowy: do 45 minut

Cena: 570 zł netto
(bez 23% VAT)

Dawid-Pijanka-rzecznik-patentowy-pakiet-konsultacji-wynalazca-sklep

Konsultacja ‚,Wynalazca”

Najczęściej wybierany przez  osoby, które po raz pierwszy chcą wdrożyć swój pomysł (wynalazcy i startupy). Pakiet ten łączy w sobie wsparcie prawne, techniczne i biznesowe.

– Umowa o poufność NDA
– Zapoznanie się z Twoim pomysłem
– Przedstawienie etapów wdrażania na rynek
– Propozycja strategii ochrony
–  Omówienie finansowania (inwestor, kapitał własny, dofinansowania)
– Odpowiedzi na pytania
– Indywidualny, etapowy plan działania z wyceną
– Osobisty koordynator projektu

Czas rozmowy: do 60 minut

Referencje

slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8
slide9
slide10
slide11
slide12
slide13
slide14
slide15
slide16
slide17
slide18
slide19
slide20
slide21
slide22
slide23
slide24
slide25
slide26
slide28
slide29
slide30