fbpx

KONSULTACJE dla wynalazców, startupów, przedsiębiorców + PLAN REALIZACJI!

konsultacje wynalazki-patenty rzecznik patentowy

Masz pomysł na wynalazek i nie wiesz co dalej ?!

Porozmawiaj z ekspertem i dowiedz się, jak BEZPIECZNIE
stworzyć, chronić i wdrożyć swój produkt!

Oto, czego dowiesz się na konsultacji*:

 • Jak BEZPIECZNIE stworzyć własny produkt lub wdrożyć nową markę?
 • Jak chronić swój pomysł?
 • Jakie są poszczególne etapy tworzenia wynalazku?
 • Jak bezpiecznie budować wdrażać produkty na rynek?
 • Jak zarabiać na patentach, wzorach przemysłowych lub znakach towarowych?

oczywiście…

 • Uzyskasz też odpowiedzi na inne Twoje pytania związane z prawem patentowym i opracowywaniem produktów !

*przed konsultacją na Twoją prośbę podpisujemy umowę o poufność (tak zwane NDA) – mamy gotowy szablon, więc nie musisz nic przygotowywać, jeśli jenak masz swoją umowę to wyślij nam ją przed rozmową na maila

Dodatkowo PO konsultacji otrzymasz:

 • Plan realizacji wynalazku – krok po kroku
 • Wycenę w kilku wariantach cenowych podzieloną na etapy wdrożeniowe
 • Dokładny opis poszczególnych etapów projektowych
 • BONUSY ofertowe
 • Własnego koordynatora realizacji pomysłu*

*po rozpoczęciu współpracy, w zależności od zakresu prac będziesz miał własnego koordynatora projektu, który będzie się z Tobą stale kontaktował i informował Cię o postępach w realizacji Twojego wynalazku

Zaufali nam:

Konsultacje dla wynalazców,
startupów lub przedsiębiorców

„Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł.” – Victor Marie Hugo

Dla kogo są konsultacje z planem realizacji?

Dla wynalazców:

 • ochrona pomyslow dla wynalazcow

  Konsultacje + plan dla wynalazców!

  Zastanawiasz się, jak bezpiecznie opracować i wdrożyć swój wynalazek? Poznaj etapy wdrażania wynalazku, techniki zarabiania na pomysłach i realizuj go wraz z osobistym koordynatorem projektu!

Dla startupów:

 • ochrona pomyslow dla startupow

  Konsultacje + plan dla startupów!

  Dowiedz się, jak możesz bezpiecznie realizować swój pomysł na biznes (startup). Poznaj sposoby ochrony swojego pomysłu i upewnij się, że biznes, który chcesz rozpocząć nie narusza praw innych podmiotów!

Dla przedsiębiorców:

 • ochrona pomyslow dla przedsiebiorcow

  Konsultacje + plan dla przedsiebiorców!

  Zastanawiasz się nad wdrożeniem nowej technologii lub produktu? Wymyśliłeś nowe logo lub slogan? Upewnij się, że nikt nie chroni Twojego pomysłu i dowiedz się, jak bezpiecznie rozwijać firmę!

“Jaką dajecie mi gwarancję, że moje rozwiązania będą bezpieczne?”

Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa i poufności dla
Twoich pomysłów !!!

Po pierwsze: Rzecznicy patentowi i aplikanci rzecznikowscy są prawnie zobowiązani do zachowania tajemnicy (są to tzw. zawody zaufania publicznego). My mamy taki status! Złamanie tajemnicy klienta grozi bardzo poważnymi karami oraz nawet zakazem wykonywania zawodu!

Po drugie: nasi pracownicy (inżynierowie, designerzy, graficy itd.), którzy nie posiadają w/w statusu przeszli wewnętrzne szkolenia dotyczące poufności oraz mają bardzo wiążące zobowiązania na umowach o prace, zlecenie, czy dzieło w tym zakresie.

Po trzecie: abyś czuł się jeszcze bardziej bezpieczniemożesz podpisać z naszą firmą umowę o poufność (tzw. NDA). Posiadamy gotowy szablon takiej umowy, więc Ty – nie musisz nic przygotowywać (jeśli jednak masz swój szablon to wyślij go nam na kontakt@wynalazca.tv, abyśmy mogli zapoznać się z Twoją wersją takiej umowy).

Referencje:

Opinia od firmy MET-BAJ, producenta regałów magazynowych

Firma MET-BAJ Spółka Jawna pragnie wyrazić zadowolenie z wykonania powierzonego firmie Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG Dawid Pijanka zadania wykonania instrukcji montażowej regałów dostępnych w ofercie przedsiębiorstwa MET-BAJ.

Nad powierzonym zadaniem pracowali zarówno inżynierzy jak i designerzy, a każda naszauwaga była na bieżąco uwzględniana w projekcie. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, a pracownicy firmy CSTNG wykazali się bardzo wysokimi kwalifikacjami zawodowymi.

Jesteśmy zadowoleni z wykonania tak wymagającego zlecenia i tym samym chcemy polecić firmę CSTNG jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.

Opinia od Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Rzeszowie,

Niniejszym potwierdzam, że Pan Dawid Pijanka, reprezentujący firmę Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji-CSTNG (http://cstng.pl) (…) przeprowadził wykład w ramach rzeszowskich Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Rzeszowskim Aleja Rejtana 16c, 35-959 Rzeszów, NIP: 813-32-38-822, REGON: 691560040.

Możemy wyrazić pozytywną opinię na temat wykładu dotyczącego MVP i technologii 3d, a szczególnie druku 3d. Wykład został przeprowadzony w sposób bardzo ciekawy. Wykładowca potrafił bez problemu przyciągnąć uwagę swoich słuchaczy. Widać było bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz wiedzę popartą doświadczeniem prowadzącego wykład. Wykład był dostosowany do potrzeb danej grupy docelowej i w pełni odpowiadał ich oczekiwaniom.

Opinia od firmy doradczo-szkoleniowej INNpuls,

INNpuls Sp. Z o.o. pozytywnie ocenia współpracę z firmą Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG  z siedzibą w Rzeszowie, NIP: 81333725806. Firma świetnie sprawdziła się jako partner w organizacji szkolenia pod nazwą „Nowoczesne technologie wytwarzania – techniki prototypowania Rapid Prototyping” Szkolenie, które miało miejsce 5 września 2018 roku wykazało, że firma CSTNG to partner godny polecenia. Wszystkie powierzone zadania w ramach organizacji wykonane zostały zgodnie z naszymi oczekiwaniami w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Szkolenie zorganizowane było w sposób profesjonalny, charakteryzował je wysoki poziom merytoryczny, dydaktyczny i organizacyjny. Organizacja szkolenia została bardzo wysoko oceniona przez uczestników projektu.

Firmę Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG można polecić jako godnego zaufania i solidnego partnera.

Opinia od przedsiębiorstwa farmaceutycznego Sanofi,

Sanofi-Aventis Sp. Z o.o. Zakład Produkcji Leków z siedzibą w Rzeszowie pragnie udzielić referencji firmie Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji - CSTNG Dawid Pijanka, Siedliska 447, 36-042 Lubenia.

Powierzone firmie zadanie do wykonania dokumentacji zawierającej obliczenia pola powierzchni całkowitej styku półproduktu z maszynami będącymi na wyposażeniu zakładu zostało wykonane zgodnie z początkowymi wytycznymi oraz standardami naszej firmy.

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że współpracę z firmą CSTNG cechuje dokładność wykonywanych usług, terminowość oraz profesjonalizm.

Firma CSTNG zasługuje na polecenie jej jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.

[/vc_row]

Kliknij, aby zobaczyć nasze OPINIE I REFERENCJE!

Czym są i co składa się na konsultacje dla wynalazców,
startupów lub przedsiębiorców?

1. Rozmowa online, telefoniczna lub na żywo z ekspertem

Rozmowa z ekspertem, który specjalizuje się w prawie własności przemysłowej oraz inżynierii wynalazczej ma charakter standardowej konsultacji. W trakcie rozmowy poznajemy Twój pomysł, potrzeby, problemy, omawiamy projekt i odpowiadamy na wszelkie pytania*.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy – ze względu na odległość ma możliwość spotkania się w naszym biurze, dlatego umożliwiamy konsultowanie się przez telefon lub online, bądź w Twojej siedzibie (szczegóły odwiedzin u klienta znajdziesz tutaj).

Uwaga: Żeby zwiększyć bezpieczeństwo rozmów na odległość bardzo często używamy aplikacji z szyfrowanymi połączeniami, jak Whatsapp lub Signal, ale to Ty decydujesz o formie rozmowy i jakiej aplikacji chcesz użyć.

rozmowa konsultacja z rzecznikiem patentowym tworzenie pomysłów
plan realizacji pomyslu wynalazku oferta

2. Bezpieczny plan realizacji Twojego wynalazku

W przypadku opracowywania wynalazków przygotujemy plan działania tworzenia wynalazku składający się z poszczególnych etapów realizacji – od pomysłu do komercjalizacji.

W zależności od tego jaki pakiet konsultacji się zdecydujesz otrzymasz rozbudowany opis każdego z etapów i/lub uproszoną wersję działań.

Wersja rozbudowana planu jest zalecana do tych, którzy dopiero zaczynają przygodę
z wynalazczością, mają dużo pytań i wolą mieć jasno określone i wyjaśnione poszczególne kroki tworzenia własnego wynalazku.

Wersja uproszona planu jest stworzona dla tych, którzy wdrożyli już swój pomysł lub chcą jednocześnie ochronić i wdrażać kilka pomysłów na raz.

Przygotowanie planu realizacji trwa średnio 1-3 dni robocze licząc od dnia zakończenia konsultacji, aczkolwiek termin wykonania takiego planu to 6 dni roboczych.

3. Indywidualna oferta zgodna z planem wdrażania pomysłu

Nie chcemy Cię zostawiać samego z planem – my chcemy Ci pomóc i wspierać Cię w
komercjalizacji Twojego pomysłu!

Dlatego zgodnie z przygotowanym planem realizacji Twojego wynalazku wg punktu
drugiego otrzymasz od nas indywidualną ofertę tworzenia Twojego wynalazku przez nasz zespół, dostosowaną do Twojego pomysłu, co obejmuje m.in.:

 • ochronę prawną Twojego pomysłu
 • projekt pod dokumentację zgłoszeniową
 • prototypowanie / druk 3d
 • wizualizacje / animacje sprzedażowe
 • inne

Każdy kamień milowy zbliżający Cię do realizacji = komercjalizacji Twojego rozwiązania będzie wyceniony osobno.

W zależności od danego etapu wycenę sporządzamy w kilku wariantach cenowych, abyś wybrał dla siebie optymalne rozwiązanie. 

indywidualna oferta tworzenie wynalazku opracowanie
koordynator projektu wynalazczego realizacja pomyslow

4. Twój osobisty koordynator projektu!

Po konsultacjach i po tym, jak zdecydujesz się na realizację Twojego pomysłu z naszym zespołem – będziesz miał swojego własnego koordynatora projektu!

Koordynator bierze czynny udział w projektowaniu Twojego rozwiązania i będzie na bieżąco Cię informował o postępach prac.

Czasami realizacja wdrożeniowa wynalazku wymaga różnych kompetencji w zależności od etapu, na którym znajdujemy się z realizacją Twojego pomysłu, dlatego w miarę postępu będziesz mógł mieć przypisanych różnych koordynatorów.

Najczęściej jest tak, że koordynatorzy zmieniają się przy pracach projektowych (inżynierowie), ochronie pomysłu (rzecznicy patentowi), promocji pomysłu (marketingowcy) i bezpośrednią sprzedażą (negocjatorzy).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 1. Wybierz pakiet, który Ci się najbardziej podoba.
 2. Kliknij przycisk pod wybranym pakietem.
 3. Wypełnij formularz.
 4. Dokonaj płatności.
 5. Przyjdź punktualnie na spotkanie.

Umowy NDA podpisujemy po uiszczeniu opłaty za konsultację (przed odbyciem się konsultacji).

Opłata za konsultacje jest dopiero po ustaleniu terminu. Opłata stanowi rezerwację tego terminu.

Niestety nie możesz liczyć na zwrot. Musisz wziąć pod uwagę, że realizujemy wiele projektów i czas naszych ekspertów, którym dokładnie planujemy dni pracy jest bardzo ważny. Jednakże nie chcemy Cię zostawiać na przysłowiowym ‘lodzie’. Napisz do nas, aby umówić się jeszcze raz. Jeśli jednak ponownie nie będziesz na konsultacjach to nie otrzymasz zwrotu, a w celu rezerwacji kolejnego terminu będziesz musiał dokonać ponownej opłaty rezerwacyjnej z góry.

To zależy od Twoich preferecji.

Jeśli chcesz to możesz przyjechać do naszego biura w Rzeszowie (dane w zakładce kontakt). Najczęściej jednak rozmawiamy z klientami przez telefon lub online przez: Whatsapp, Signal, Skype lub inne programy, które preferują.

Oczywiście!

Wtedy jednak opłata jest bardziej skomplikowana… Oprócz samej opłaty za konsultację musisz pokryć koszty przejazdutj.: opłacić wyjazd (paliwo lub bilet w jedną i drugą stronę), czas przejazdu i jeśli trzeba będzie – to również nocleg. Dodatkowo musisz dopłacić 100 zł zwrotnej kaucji. Kaucja jest zwracalna w formie rabatu na realizację usług.

Jeśli po rozmowie nie będziesz kontynuował z nami współpracy to niestety nie będziemy mogli zwrócić kaucji.

Wybierz swój pakiet konsultacji i planu realizacji!

konsultacje dla wynalazcow startupow firm pakiet 1

Pakiet: Iskierka

jeśli znasz już etapy powstawania wynalazków
197 zł

Umowa o poufność NDA (lub podpisanie Twojej wersji takiej umowy)


Zapoznanie się z Twoim pomysłem


Indywidualna wycena podstawowa (bez dokładnego opisu poszczególnych etapów)


Czas rozmowy: do 30 minut

konsultacje dla wynalazcow startupow firm pakiet 2
konsultacje dla wynalazcow startupow firm pakiet 3

Pakiet: Ekspert Wynalazczości

konsultacje i wycena dla 3 pomysłów!
597 zł zamiast 691 zł!

Umowa o poufność NDA (lub podpisanie Twojej wersji takiej umowy)


Zapoznanie się z Twoim pomysłem


Przedstawienie etapów powstawania wynalazków


Odpowiedzi na pytania


Indywidualna wycena PREMIUM (dokładnie opisane etapy powstawania wynalazków) dla 1 wybranego pomysłu


Indywidualna wycena podstawowa (bez dokładnego opisu poszczególnych etapów) dla 2 pozostałych pomysłów


Czas rozmowy: do 90 minut


Omówienie wycen po ich otrzymaniu: do 30 minut

Zobacz opinie o naszej firmie:

Kamil Łągiewka: “Firma godna polecenia i powinna zostać nagrodzona złotym medalem za profesjonalne, indywidualne podejście do danego projektu. Sprawny kontakt mailowy ułatwia sprawe. Doradzają, pomagają w ulepszeniu projektu. Jeśli tylko masz jakiś wynalazek lub chcesz skorzystać z ich usługi to naprawdę polecam.”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Justyna Mesjasz: “Współpraca z wynalazca.tv to sama przyjemność . Wszystko wykonane profesjonalnie i na czas ! Polecam jak najbardziej i dziękuję za sprawnie idąca ku końcowi współpracę !”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/wynalazcaTV/reviews/


Ocena: 5/5

Mateusz Adamczewski: “To inżynierowie z prawdziwego zdarzenia! Wystarczy pomysł na wynalazek, a oni pomogą z całą resztą. Począwszy od projektu CAD, a na wydrukowanej makiecie 3D skończywszy. Gorąco polecam!”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Natalia Sarnikowska: “Polecam gorąco. Rewelacyjny kontakt z klientem i profesjonalne podejście do tematu. Raz jeszcze polecam.”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/

Ocena: 5/5

Ksenia Ferenc: “Bardzo profesjonalny zespół inżynierów. Na najwyższym poziomie realizują projekty CAD wg. podanych wytycznych. Firma oferuje również możliwość druku 3D co również warto mieć na uwadze. Kontakt szybki i bezproblemowy.”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/wynalazcaTV/reviews/


Ocena: 5/5

Rafał Olejko: “Usługa druku 3D wykonana pierwszorzędnie. Wydruk otrzymałem sporo przed przewidywanym terminem realizacji. Bardzo sprawny kontakt z inżynierami, fachowa obsługa, doradztwo i indywidualne podejście do klienta. Bardzo polecam ”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/wynalazcaTV/reviews/


Ocena: 5/5

Karol Wójcik: “Firma godna polecenia! Mój projekt 3d wykonany szybko, sprawnie i bezproblemowo. Świetny kontakt i na pewno skorzystam w przyszłości!”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Karolina Michalina: “Super kontakt, wyspecjalizowana kadra inżynierów i projektantów 2D i 3D CAD. Ogromna wiedza techniczna i elastyczne podejscie do klienta. POLECAM ! ”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/

Ocena: 5/5

Tomasz Pawlak: “Korzystałem z usług inżynieryjnych firmy CSTNG i szczerze ich polecam. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie i terminowo. Inżynier, który robił mój projekt techniczny 3d cad wykazał się dużą wiedzą, ale też bardzo dobrym podejściem do klienta. Odpowiedzi dostawałem bardzo szybko. Kontakt był w przyjemnej atmosferze.”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Agata Szmyd: “Wykwalifikowani inżynierowe i projektanci CAD 3d, ich druk 3d na najwyższym poziomie - POLECAM! :)”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/

Ocena: 5/5

Mateusz Adamczewski: “To inżynierowie z prawdziwego zdarzenia! Wystarczy pomysł na wynalazek, a oni pomogą z całą resztą. Począwszy od projektu CAD, a na wydrukowanej makiecie 3D skończywszy. Gorąco polecam!”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Natalia Maziarz: “Korzystałam z usług firmy, odpowiedz dostałam niemal nastychmiast, ku mojemu zaskoczeniu praca była wykonana w bardzo szybkim czasie. Profesjonalne podejście do indywidualnej sprawy. jestem bardzo miła zaskoczona i polecam wszystkim. Pozdrawiam”

Źródło – opinie Facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/


Ocena: 5/5

Aleksandra Piskorz: “Świetna obsługa i pełen profesjonalizm! Mój projekt zrealizowany wzorowo, a kontakt z firmą wzorowy! Na pewno skorzystam ponownie 🙂 Gorąco polecam.”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/


Ocena: 5/5

Adrian Rzewnik: “Bardzo profesjonalne, szybkie i przede wszystkim solidne podejście do tematu. Wykwalifikowani i przede wszystkim bardzo terminowi ludzie. Bardzo dobry kontakt i ludzkie podejście do sprawy. Bardzo polecam”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/


Ocena: 5/5

Bartosz Małolepszy: “Wykwalifikowana kadra inżynierów i bardzo dobry kontakt z klientem. Firma godna polecenia”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/


Ocena: 5/5

Justyna Mesjasz: “Polecam z całego serca . Jeśli mogłabym opisać firmę w 2 słowach to byłby to profesjonalizm i punktualność ! Współpraca z zespołem to sama przyjemność . Zawsze z miłym słowem i szacunkiem ! POLECAM ! :)”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/

Ocena: 5/5

Sylwia Rytarowska hexapack - CEO HEXAPACK hexapack.pl

“Korzystaliśmy z usług CSTNG przy tworzeniu rysunku technicznego potrzebnego do złożenia wniosku patentowego. Współpracę oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt, wycena oraz realizacja projektu. W razie potrzeby chętnie zlecimy Państwu nowe projekty.”
Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/

Close