Top 5 Urządzeń informatycznych – Prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Strona głównaTop 5 Urządzeń informatycznych – Prezenty na Święta Bożego Narodzenia
2018-11-30

Święta Bożego Narodzenia to jedno z najważniejszych i najpopularniejszych wydarzeń w Polsce. Bardzo często podczas ich trwania, różne osoby kupują prezenty dla swoich bliskich w celu podziękowania im za wspólnie spędzony rok.

Jednym z najtrudniejszych zadań podczas tego okresu jest wybranie doskonałego podarunku dla danej osoby, takiego, który zarówno będzie jej odpowiadał, jak i nie wykraczał poza nasz budżet.

Wybranie idealnego prezentu nie należy do najłatwiejszych, dlatego w tym artykule pomożemy Ci w podjęciu decyzji i przedstawimy Top 5 najlepszych urządzeń informatycznych na Święta Bożego Narodzenia!

#1 – Słuchawki SteelSeries Arctis 3 – Wygodny i uniwersalny prezent wyposażony w mikrofon

Zwykłe słuchawki są zazwyczaj stosowane w celu poprawienia jakości słuchanej muzyki i indywidualnego odbioru dźwięku. Mogą być wykorzystane poprzez podłączenie ich do komputera, telefonu, telewizora lub tabletu.

Słuchawki SteelSeries Arctis 3 to nauszne słuchawki przewodowe. Zostały one wyposażone w wysuwany mikrofon, który pomaga w wysyłaniu naszych wiadomości do innych osób. 

Dodatkowo zapewniają one lepszą wygodę i jakość dźwięku niż zwykłe słuchawki nauszne. 

Warto rozważyć zakup tych słuchawek z powodu ich wielozadaniowości i niskiej ceny.

#2 – Tablet HUAWEI MEDIAPAD – Idealny prezent informatyczny dla podróżników i rodziców

Niesamowita wygoda i nieskomplikowanie związane z obsługą tabletów oraz ich wielofunkcyjność sprawiły, że są one obecnie jednymi z najmodniejszych urządzeń multimedialnych XXI wieku. Urządzenia te, są szczególnie przydatne dla podróżników odwiedzających różne miejsca z powodu ich mobilności i rodziców, pragnących by ich dzieci korzystały z tabletu w bezpieczny sposób.

Tablet Huawei MediaPad M5 Lite LTE jest wygodny i wytrzymały, a jednocześnie niezwykle mobilny i elegancki. Jego ekran umożliwia oglądanie filmów w rozdzielczości Full HD, a bateria umożliwia słuchanie nieprzerwanej muzyki nawet przez 45 godzin! Dodatkowo jest on wyposażony w aparat 8 megapikseli. Szczególnie warto zastanowić się nad kupnem tego tabletu jako prezentu dla osób, które zawsze są w pośpiechu!

#3 – Głośniki Logitech Z-906 THX – Solidny i wydajny prezent

Głośniki są podłączane do większości przyrządów multimedialnych, takich jak komputery lub telewizory. Służą przede wszystkim do przetwarzania prądu elektrycznego w falę akustyczną.

Głośniki Logitech Z-906 THX to urządzenie domowe zapewniające transmisję wysokiej jakości dźwięku przestrzennego podczas oglądania różnych filmów, słuchania muzyki lub korzystania z komputera. Głośniki te, nadają się więc jako prezent dla fanów seriali lub imprezowiczów.

Newsletter ABC Wynalazcy!

#4 – MSI NIGHTBLADE MI3 – Wielofunkcyjny Komputer stacjonarny do wymagających programów

Komputer osobisty to maszyna elektroniczna przeznaczona przede wszystkim do użytku osobistego w domu i biurze. Służy głównie do uruchamiania oprogramowania biurowego, dostępu do zasobów Internetu, prezentacji treści multimedialnych, jak i gier.

Wyjątkowość urządzenia MSI NIGHTBLADE MI3 polega na jego sile obliczeniowej i wielu funkcjach. Maszyna ta została stworzona, by poradzić sobie z najbardziej wymagającymi programami komputerowymi, a jednocześnie wyposażono ją w specjalny system chłodzenia i program do obsługi technologii wirtualnej rzeczywistości!

Komputer ten to idealny prezent dla osób zajmujących się obliczaniem skomplikowanych procesów lub dla miłośników gier wideo.

#5 – DRUKARKA EPSON L382 – Prezent dla wszystkich miłośników wydruku

Drukarka to urządzenie współpracujące z komputerem lub innymi maszynami, a jednocześnie służące do przenoszenia danego obrazu na różne nośniki druku.

W porównaniu do zwykłych drukarek EPSON L382 nie korzysta z wymiennych kartridży, a zamiast tego stosuje buteleczki z tuszem. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik urządzenia nie będzie musiał przejmować się zapasami atramentu przez dwa lata!

Dodatkowo maszyna ta jest w stanie wydrukować do 13 000 stron czarno białych stron i ponad 6000 stron w kolorze.

Należy również zaznaczyć, że drukarka ta przenosi obraz z o wiele większą dokładnością i szybkością niż normalne urządzenia tego typu.

Jest to więc idealny prezent dla miłośników wydruku i tych osób, których praca wiąże się z ciągłym kopiowaniem dokumentów. Drukarka ta idealnie nadaje się do instytucji rządowych oraz dużych przedsiębiorstw, a niewielka cena oferowana na niektórych stronach, to prawdziwa okazja.

Podsumowanie – Top 5 Urządzeń informatycznych – Prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu znalazłeś idealny prezent dla bliskiej Ci osoby. Pamiętaj również, że zawsze możesz zamówić u nas specjalny model (figurka, miecz, posążek itp.) z wydruku 3D dla twoich znajomych!

Krystian Solecki