fbpx

Masz innowacyjny pomysł? 

Zdobądź (tak, jak ja) ok. 71 000 zł z ZEROWYM wkładem własnym i walcz nawet o 1 MLN złotych!

Napiszę dla Ciebie wniosek oraz przedstawię techniki, które pomogą Ci w zdobyciu tego dofinansowania!

Jeżeli zastosujesz się do moich rad, zapewnisz sobie gwarantowany udział w projekcie Platform Startowych, w którym SAM rozwijam jeden ze swoich pomysłów!

Daj sobie szansę

na zdobycie dofinansowania

Współpraca podzielona jest na kilka etapów

ETAP 1

ETAP 2

ETAP 3

ETAP 4

ETAP 5

Rozpoznanie potrzeb kilenta

Powiedz nam  czego dotyczy Twój pomysł i jaki masz plan na jego wdrożenie.

Dobór odpowiedniej platformy

Pomożemy Ci wybrać najlepszą platformę do inkubacji Twojego pomysłu.

Optymalizacja projektu

Jeżeli trzeba – dostosuję Twój projekt pod kątem kryteriów Platform Startowych

Przygotowanie kompletu wymaganych dokumentów

Otrzymasz wymagane formularze oraz pomoc w zdobyciu dodatkowych dokumentów, które pomogą Ci w zdobyciu dofinansowania

Pomoc w późniejszych etapach

Praktyczne wskazówki, które pomogą Ci przygotować się m.in.  do prezentacji pomysłu podczas Panelu Ekspertów.

Nie obawiaj się o bezpieczeństwo Twojego pomysłu – jeżeli chcesz, możemy podpisać przed współpracą NDA (umowę o poufność)

Im już pomogłem

Chcesz do nich dołączyć?

arkadiusz-pokrywka-pok-bruk

Arkadiusz Pokrywka

Polecam współpracę z Dawidem Pijanka dotyczącej Platform Startowych. Wniosek do programu Platformy Startowe został opracowany szybko oraz z pełnym profesjonalizmem i dokładnością, moim zdaniem wniosek wyszedł znakomicie i znacznie przewyższył moje oczekiwania.

justyna norbert

Justyna Mesjasz i Norbert Sztymala

Wniosek o dofinansowanie do platformy “Start In Podkarpackie”, napisany przez Dawida Pijankę był bardzo obszerny i profesjonalny.
Zawarł on w swojej treści wszystkie potrzebne informacje oraz bardzo atrakcyjnie przedstawił nasz pomysł.
Sama współpraca również przebiegła bardzo szybko i sprawnie.

jaroslaw-broszkiewicz

Jarosław Broszkiewicz
CEO – P&B Global Partners

Rekomenduję współpracę z panem Dawidem Pijanka, gdyż cechuje się wysokim profesjonalizmem, dobrą organizacją pracy, terminowością i zaawansowaną znajomością tematyki Platform Startowych. Pan Dawid wykonał dla mnie skuteczną pomoc w opracowaniu i napisaniu wniosku do w/w programu. Obecnie, dzięki tej pomocy biorę udział w programie Platform Startowych rozwijając swój pomysł w branży motoryzacyjnej.

michal-obel-isla-verde

Michał Obel

Trafiłem na firmę Pana Dawida Pijankę przypadkowo w Internecie. Zainteresowały mnie treści jakie publikował na swojej stronie. Pewność wypowiedzi oraz ogromna wiedza merytoryczna sprawiła że skorzystałem z darmowego kursu dotyczącego nowych pomysłów i ich patentowania, który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pan Dawid w swoich filmach sprawił, że uwierzyłem w mój pomysł. 

 

Cierpliwość, wiedza, pasja – to cechy Pana Dawida. Poprowadził mnie sprawnie i szybko przez wszystkie procesy składania wniosków do Platform Startowych.

 

Zaskoczyłem się mile nowoczesnym podejściem do klienta oraz sprawnym działaniem całego procesu. Polecam współpracę z tą firmą, obsługa na najwyższym poziomie.
damian szczepanski

Damian Szczepański
CEO – OnlineMarketing.Help

Polecam współpracę z Panem Dawidem Pijanka i jego firmą CSTNG oraz marką Wynalazca TV.

Korzystałem z usług doradczych Wynalazca TV związanych z przygotowywaniem wniosku o dofinansowanie na mój innowacyjny projekt z branży IT i mogę stanowczo stwierdzić, że posiadają oni dużą wiedzę na temat wdrażania nowych pomysłów, a wskazówki dotyczące interesującego mnie programu dofinansowania zdecydowanie pomogły mi w przygotowaniu formularza aplikacyjnego o bezzwrotną dotację.

Uważam, że Pan Dawid i Wynalazca TV to rzetelni partnerzy biznesowi!

Sprawdź, czy spełniasz warunki udziału w programie

Formularze należy dostarczyć lub wysłać samodzielnie – nie można tego oddelegować komuś ze swojego zespołu.

Pomysłodawca powinien nie więcej niż 35 lat. Nie jest to jednak kryterium koniecznie. Jest ono wyłącznie “mile widziane”.

Pomysłodawca może (NIE MUSI) posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą, jednak nie może ona sprzedawać produktów lub świadczyć usług związanych z pomysłem zgłaszanym do programu.

UWAGA: Miejsce zamieszkania lub zameldowania nie warunkuje udziału w projekcie. 

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę: 

POZNASZ BLIŻEJ PLATFORMY STARTOWE

Dowiesz się jakie warunki należy spełnić, by do nich dołączyć i która Platforma będzie odpowiednia dla Twojego pomysłu i na co dokładnie możesz wykorzystać dofinansowanie.

SKORZYSTASZ Z PRAKTYCZNEJ WIEDZY

Jak już wiesz, sam jestem uczestnikiem programu Platformy Startowe . Podzielę  się  z Tobą swoim know-how, które wypracowałem podczas etapów kwalifikacyjnych oraz prezentacji na Panelu Ekspertów (swoim i swoich klientów)!

Oto umowa inkubacyjna, którą ja już podpisałem:

PRZYGOTUJESZ SIĘ NA PANEL EKSPERTÓW

Poznasz sprawdzone techniki, których możesz użyć podczas prezentacji swojego pomysłu na Panelu Ekspertów. Dowiesz się, jak przygotować prezentację i jakie pytania są zadawane na takich Panelach

ZAGWARANTUJESZ SOBIE UDZIAŁ W DOFINANSOWANIU

Jeżeli zastosujesz się do wszystkich moich zaleceń, a Twój projekt spełnia warunki uczestnictwa w programie – masz gwarancję na udziału w Platformach Startowych.  W przeciwnym razie zwrócimy Ci koszty usługi.

Potrzebujesz pomocy w pisaniu wniosku? Napisz do nas.

To moment Twojej decyzji! Wybierz swoją drogę:

1. Przygotowujesz wniosek samodzielnie… Zajmuje Ci to bardzo dużo czasu, a i tak ostatecznie nie jesteś pewny swoich wysiłków. Jest też opcja, że po prostu całkowicie rezygnujesz, bo widzisz, że wszystkie etapy Cię przerastają.

2. Korzystasz z pomocy profesjonalistów.  Otrzymujesz prawidłowo napisane  formularze zgłoszeniowe dla każdego etapu, wskazówki jakie załączniki warto posiadać i jak przedstawić pomysł na Panelu Ekspertów. Następnie dostajesz się do projektu! Spełniasz jeden ze swoich celów związanych z wdrożeniem swojego pomysłu na rynek. Stajesz się CEO – szefem swojej firmy, w której rozwijasz swoje produkty i usługi.

Nie jesteś pewien?
Sprawdź więcej opinii o naszej działalności:

Kamil Łągiewka: “Firma godna polecenia i powinna zostać nagrodzona złotym medalem za profesjonalne, indywidualne podejście do danego projektu. Sprawny kontakt mailowy ułatwia sprawe. Doradzają, pomagają w ulepszeniu projektu. Jeśli tylko masz jakiś wynalazek lub chcesz skorzystać z ich usługi to naprawdę polecam.”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Justyna Mesjasz: “Współpraca z wynalazca.tv to sama przyjemność . Wszystko wykonane profesjonalnie i na czas ! Polecam jak najbardziej i dziękuję za sprawnie idąca ku końcowi współpracę !”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/wynalazcaTV/reviews/


Ocena: 5/5

Mateusz Adamczewski: “To inżynierowie z prawdziwego zdarzenia! Wystarczy pomysł na wynalazek, a oni pomogą z całą resztą. Począwszy od projektu CAD, a na wydrukowanej makiecie 3D skończywszy. Gorąco polecam!”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Natalia Sarnikowska: “Polecam gorąco. Rewelacyjny kontakt z klientem i profesjonalne podejście do tematu. Raz jeszcze polecam.”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/

Ocena: 5/5

Ksenia Ferenc: “Bardzo profesjonalny zespół inżynierów. Na najwyższym poziomie realizują projekty CAD wg. podanych wytycznych. Firma oferuje również możliwość druku 3D co również warto mieć na uwadze. Kontakt szybki i bezproblemowy.”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/wynalazcaTV/reviews/


Ocena: 5/5

Rafał Olejko: “Usługa druku 3D wykonana pierwszorzędnie. Wydruk otrzymałem sporo przed przewidywanym terminem realizacji. Bardzo sprawny kontakt z inżynierami, fachowa obsługa, doradztwo i indywidualne podejście do klienta. Bardzo polecam ”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/wynalazcaTV/reviews/


Ocena: 5/5

Karol Wójcik: “Firma godna polecenia! Mój projekt 3d wykonany szybko, sprawnie i bezproblemowo. Świetny kontakt i na pewno skorzystam w przyszłości!”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Karolina Michalina: “Super kontakt, wyspecjalizowana kadra inżynierów i projektantów 2D i 3D CAD. Ogromna wiedza techniczna i elastyczne podejscie do klienta. POLECAM ! ”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/

Ocena: 5/5

Tomasz Pawlak: “Korzystałem z usług inżynieryjnych firmy CSTNG i szczerze ich polecam. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie i terminowo. Inżynier, który robił mój projekt techniczny 3d cad wykazał się dużą wiedzą, ale też bardzo dobrym podejściem do klienta. Odpowiedzi dostawałem bardzo szybko. Kontakt był w przyjemnej atmosferze.”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Agata Szmyd: “Wykwalifikowani inżynierowe i projektanci CAD 3d, ich druk 3d na najwyższym poziomie - POLECAM! :)”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/

Ocena: 5/5

Mateusz Adamczewski: “To inżynierowie z prawdziwego zdarzenia! Wystarczy pomysł na wynalazek, a oni pomogą z całą resztą. Począwszy od projektu CAD, a na wydrukowanej makiecie 3D skończywszy. Gorąco polecam!”

Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/


Ocena: 5/5

Natalia Maziarz: “Korzystałam z usług firmy, odpowiedz dostałam niemal nastychmiast, ku mojemu zaskoczeniu praca była wykonana w bardzo szybkim czasie. Profesjonalne podejście do indywidualnej sprawy. jestem bardzo miła zaskoczona i polecam wszystkim. Pozdrawiam”

Źródło – opinie Facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/


Ocena: 5/5

Aleksandra Piskorz: “Świetna obsługa i pełen profesjonalizm! Mój projekt zrealizowany wzorowo, a kontakt z firmą wzorowy! Na pewno skorzystam ponownie 🙂 Gorąco polecam.”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/


Ocena: 5/5

Adrian Rzewnik: “Bardzo profesjonalne, szybkie i przede wszystkim solidne podejście do tematu. Wykwalifikowani i przede wszystkim bardzo terminowi ludzie. Bardzo dobry kontakt i ludzkie podejście do sprawy. Bardzo polecam”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/


Ocena: 5/5

Bartosz Małolepszy: “Wykwalifikowana kadra inżynierów i bardzo dobry kontakt z klientem. Firma godna polecenia”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/


Ocena: 5/5

Justyna Mesjasz: “Polecam z całego serca . Jeśli mogłabym opisać firmę w 2 słowach to byłby to profesjonalizm i punktualność ! Współpraca z zespołem to sama przyjemność . Zawsze z miłym słowem i szacunkiem ! POLECAM ! :)”

Źródło – opinie facebook: https://www.facebook.com/pg/cstng/reviews/

Ocena: 5/5

Sylwia Rytarowska hexapack - CEO HEXAPACK hexapack.pl

“Korzystaliśmy z usług CSTNG przy tworzeniu rysunku technicznego potrzebnego do złożenia wniosku patentowego. Współpracę oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt, wycena oraz realizacja projektu. W razie potrzeby chętnie zlecimy Państwu nowe projekty.”
Źródło – opinie Google: http://bit.ly/cstng-opinie-google/

©Wynalazca.TV | Polityka Prywatności

Close