Wynalazca TV to ponad…

0
Projektantów konstruktorów
0
Prototypowni i firm produkcyjnych
0
Elektroników i programistów
0
Chemików i materiałoznawców

…utytułowanych inżynierów, magistrów, doktorów, profesorów i certyfikowanych ekspertów

oraz zespół rzeczników patentowych z ponad 40-letnim doświadczeniem

Zarząd:

 mgr inż. Dawid Pijanka, aplikant rzecznikowski
CEO – właściciel

“Wiadomo, że taki, a taki pomysł jest nie do zrealizowania. Ale żyje sobie jakiś nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie dokonuje tego wynalazku.” -Albert Einstein

Kierownicy projektów:

 mgr inż. Tomasz Piecuch
CAD Engineer – Inżynier konstruktor

 mgr inż. Patryk Bańskowski
CAD Engineer – Inżynier konstruktor

Sprzedaż i marketing:

 Karolina Kruk
Marketing Specialist – Specjalista ds. marketingu

Dawid Majchrowski
Sales Specialist – specjalista ds. Sprzedaży

Praktykanci Wynalazca TV

Poznaj osoby, które odbyły u nas swoje praktyki !!!
DOŁĄCZ DO NICH – chętnie pozwolimy Ci się u nas rozwijać 💪

filip-zalezny

 Filip Załężny – Przyszły Inżynier

Będąc przed obowiązkiem zrobienia praktyk studenckich, chciałem uniknąć robienia kawy i szukałem firmy, w której mógłbym konkretnie się czegoś nauczyć. Zgłosiłem się do CSTNG.pl właścicieli marki Wynalazca.tv gdyż możliwość podszkolenia się w dziedzinie projektowania 3D CAD i perspektywa zaczerpnięcia wiedzy o druku 3D była interesującą możliwością. Moim głównym zadaniem było narysowanie funkcjonującego silnika V12 przygotowanego pod wydruk 3D. Dzięki pomocy zespołu udało mi się opanować tajniki projektowania technicznego 3d. Ciekawą częścią praktyk było także obserwacja całego procesu druku 3D, gdzie poznałem jego zalety oraz wady. Podczas praktyk miałem też okazję podzielić się wiedzą zdobytą na studiach tworząc artykuł na stronę wynalazcaTV. Oprócz pomocy, jaką mi udzielono byłem zaskoczony, jak dobrze zgrany i zorganizowany jest cały zespół pomimo dużego nakładu pracy. Polecam to miejsce innym osobom szukającym firmę na praktyki.

jola trybulec wynalazca.tv cstng.pl

 Jolanta Trybulec – Grafik 2d, artysta

Pochodzę z rodziny, która ze sztuką ma niewiele wspólnego. Mimo to obudziła się we mnie chęć tworzenia. Obecnie jestem studentką Grafiki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Aktywnie działam w grupie artystycznej „Grupa pod Kreską”, którą założyliśmy wraz ze znajomymi ze studiów. Odbywam również praktyki w firmie CSTNG.pl (właściciele marki Wynalazca.TV), oferują oni pracę w kreatywnym zespole i rozwijanie się w ulubionych dziedzinach projektowania. W czasie praktyk miałam okazję wykonać mnóstwo ciekawych projektów 2d (grafik), projektów 3d oraz malować wydruki 3d, dla ich klientów. Jeśli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć to musisz do nich zajrzeć!

Close