IWIS 2017

Strona głównaIWIS 2017
2017-09-25
logo iwis

Miło nam poinformować, że zostaliśmy patronem medialnym (wynalazca.tv) oraz partnerem merytorycznym (CSTNG) 11. edycji Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków “IWIS 2017” organizowanej przez Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów przy współpracy z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej oraz Politechniką Warszawską.

Wystawa będzie odbywać się w dniach 9 – 11 października 2017 r. W budynku Politechniki Warszawskiej (Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa). Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy, więc każdy chętny może wziąć w nim udział.

O IWIS

International Warsaw Invention Show jest największą w Polsce wystawą międzynarodową, która zajmuje się promowaniem szeroko pojętej wynalazczości oraz innowacji. Rokrocznie biorą w niej udział przedstawiciele z ponad 25 państw świata! Jest to doskonała okazja do zaprezentowania polskim i zagranicznym przedsiębiorcom osiągnięć polskiej nauki oraz techniki. Dodatkowo IWIS pomaga w nawiązaniu kontraktów komercyjnych, co przekłada się na możliwość wdrażania innowacji do przemysłu, które wpływają na wzrost konkurencyjności polskiej gospodarki.

Newsletter ABC Wynalazcy!

Dodatkowym celem IWIS jest budowanie wśród młodzieży innowacyjnych postaw oraz pobudzenie w nich kreatywności i chęci rozwoju. Działania te mają na celu zwiększenie grona młodych wynalazców w Polsce.

Podczas wydarzenia każdy uczestnik będzie mógł zapoznać się z wystawcami, oraz przedstawicielami organizacji promujących wynalazczość, którzy odpowiedzą na każde nurtujące pytanie. Oczywiście szczególnie zapraszamy na nasze stoisko, które będzie zlokalizowane w samym sercu targów! Przygotowaliśmy efektowne pokazy, ciekawe prelekcje i warsztaty, oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a do tego moc atrakcji dla wszystkich! Obiecujemy, że nikt nie będzie się nudził i każdy wyjdzie z IWIS z poczuciem, że ten czas był bardzo owocny 🙂

Podczas Gali Finałowej IWIS 2017 wręczone zostaną nagrody dla wystawców. Jedną z nich będzie Nagroda Specjalna Wynalazcy TV. Laureat zostanie wyłoniony przez naszych specjalistów, a nasi czytelnicy oraz obserwatorzy na kanałach social media będą mogli pomóc nam w wyborze! Obserwujcie dokładnie nasze Strony oraz profile!


Wynalazca TV