XII Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2019

W dniach 4 – 5 czerwca, w katowickim Spodku odbyły się Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG 2019. Mieliśmy okazję uczestniczyć w nich jako partner medialny wydarzenia. Targi te były świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami ze wielu branż. Dodatkowym atutem były organizowane ciekawe prelekcje. Tak jak w roku ubiegłym, w strefie prezentacji można było usłyszeć Dawida, który podjął temat: Komercjalizacja i wycena rozwiązań innowacyjnych. Jeżeli interesuje Cię ten temat – zobacz retransmisję.

Głównym organizatorem 12. edycji tego wydarzenia była tak jak w latach ubiegłych firma Eurobusinnes Haller, która zajmuje się promowaniem polskiej nauki w kraju i zagranicą oraz wspieraniem kreatywności wśród młodych innowatorów.

INTARG w swojej specyfice łączy środowiska, które cenią rozwój nowych technologii oraz innowacji z z biznesem i przemysłem. Jest więc świetnym narzędziem do promocji swoich pomysłów lub ich komercjalizacji. Tegoroczna edycja skupiała się przede wszystkim na prezentacji wynalazków oraz innowacyjnych rozwiązań, które znajdują zastosowanie w przemyśle, ochronie środowiska, medycynie, oraz poprawiające bezpieczeństwo, jakość i higienę życia.

Myślę, że o tym, że INTARG to duży i ważny event dla polskiej wynalazczości nie trzeba nikogo przekonywać. Wystawę odwiedziło mnóstwo osób, wśród których znaleźli się przedstawiciele z 20 krajów świata: Angoli, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Chin, Francji, Egiptu, Hong-Kongu, Indii, Indonezji, Iranu, Kanady, Konga, Maroka, Omanu, Polski, Republiki Czeskiej, Rumunii, Tajwanu oraz Wietnamu.

Warto wspomnieć, że w ramach międzynarodowych targów przeprowadzony został konkurs Targów INTAR. Jury pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Biernata oraz prof. Grzegorza Wcisło dokonało  oceny prezentowanych innowacji. Nagrody, medale i wyróżnienia wręczono w czasie trwania specjalnej gali wieńczącej całe wydarzenie.

Oczywiście nie zabrakło również naszego stoiska! Podczas targów odwiedziło nas sporo innowatorów zainteresowanych prawami IP. Dzieliliśmy się z nimi nie tylko naszą wiedzą  ale też… bonusami, które mogli dodatkowo otrzymać za zapis na nasz darmowy kurs online. Dziękujemy wszsytkim za dobre słowa oraz odwiedzenie naszego stoiska. Takie gesty  motywują nas najbardziej do dalszej pracy i rozwoju marki!

Cała fotorelacja dostępna jest w naszych kanałach social media. Klinij poniżej by zobaczyć fotorelację na Facebooku, lub wywiady z wynalazcami na YouTube!

wynalazca tv logo fb

kanał na youtube wynalazca tv

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

Wynalazca TV

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.