Marzyłeś Kiedyś, Żeby Zostać Wynalazcą? Zobacz Jakie To Proste!!!

Strona głównaMarzyłeś Kiedyś, Żeby Zostać Wynalazcą? Zobacz Jakie To Proste!!!
2017-08-25

Chcesz zostać wynalazcą? Dzisiaj to prostsze niż myślisz!

Czy marzyłeś kiedykolwiek, żeby zostać wynalazcą? Chciałbyś dokonać przełomowych odkryć? Lubisz majsterkować i tworzyć ciekawe urządzenia? Chciałbyś zarobić na swoich wynalazkach? Możesz tego dokonać!

Dzisiaj każdy może zostać wynalazcą, jeśli tylko tego pragnie. Nie potrzebujesz konkretnych umiejętności, wystarczy tak naprawdę Twój pomysł na wynalazek. Być może to będzie wynalazek, który wniesie dużą wartość do świata, ale może to być też prosty wynalazek, który ułatwi ludziom życie.

Dla porównania, mamy z jednej strony samolot braci Wright, a z drugiej strony mamy selfie stick. Samolot zmienił wiele, ale selfie stick jest bardzo prosty i jednocześnie bardzo popularny, chociaż nie wniósł do świata zbyt wiele. Wiesz jak wynalazca selfie sticka wpadł na jego pomysł i kim on właściwie był??

Jego pomysłodawcą był Japończyk Hiroshi Ueda, który spacerował sobie podczas jednej ze swoich podróży i szukał kogoś, kto zrobi mu zdjęcie.

Nie mogąc nikogo znaleźć, Japończyk postanowił stworzyć urządzenie, które pozwoliłoby mu na samodzielne robienie własnych zdjęć.

Właśnie wtedy wymyślił selfie stick i opatentował go w 1983 roku, choć wynalazek ten nie był wtedy aż tak popularny, a z czasem patent jego patent wygasł. Selfie sticki stały się popularne od 2011 roku, a w 2014 zostały okrzyknięte najlepszym wynalazkiem roku. Przykład ten pokazuje, że nawet najprostsze pomysły mogą być niezwykle popularnymi wynalazkami, choć kwestia tego, jak szybko zostaną docenione to zupełnie inny temat.

Przypadek? Nie sądzę!!!

Niektóre pomysły powstają przypadkiem. Dla przykładu: chemik, który pracował nad nowym klejem i przypadkiem stworzył klej, który łatwo się odklejał.

W ten sposób powstały żółte karteczki przylepne, które dziś są jednym z najczęściej kupowanych gadżetów.

Jak wynalazca rzepów wpadł na swój pomysł? Wędrując po górach, wynalazca zauważył, że owocostany łopianu przyczepiły mu się do buta.

Tęczowa sprężynka, to wynalazek, na który jej twórca wpadł, gdy przypadkiem upuścił sprężynę. Dziś jej twórca zarobił już 250 mln $. Na tak banalnym pomyśle!!!

 

Co robisz ze swoimi pomysłami?

Ile razy Ty wpadasz przypadkiem na ciekawy pomysł? Bierzesz prysznic i nagle Cię olśni. Potkniesz się o kamień i nagle widzisz przed oczami genialny pomysł. Co z tymi pomysłami robisz?

Możesz zarobić miliony na czymś bardzo prostym, jak chociażby ozdoby na anteny samochodowe w kształcie kuleczek, na których pomysłodawca dorobił się fortuny. Istnieje jedna różnica między wami… On coś z tym pomysłem zrobił.

Jeśli Ty też spróbujesz coś z tym zrobić, to może również osiągniesz sukces!.

Twój pomysł wystarczy, aby zostać wynalazcą.

Nawet jeśli nie wiesz jak zrealizować Twój pomysł, to nic nie szkodzi. Możesz przyjść z nim do nas, a my go dla Ciebie opracujemy.

Następnie pomożemy Ci w całym procesie powstania wynalazku, a jeśli będziesz chciał – pomożemy Ci także w komercjalizacji Twojego rozwiązania.

Pamiętaj by nie zwlekać! Z każdą sekundą rośnie prawdopodobieństwo, że ktoś wpadnie na ten sam pomysł.

Spróbuj!!!

Jeśli chcesz zostać wynalazcą, to ważne jest byś przynajmniej spróbował zrealizować swój pomysł. Historia niejednokrotnie pokazała nam, że najbardziej nieoczekiwane pomysły osiągały największe sukcesy!

Pamiętaj, że jeśli nie spróbujesz, to nigdy się nie dowiesz, czy Twój pomysł na wynalazek jest dobry. Możesz na tym zarobić!!!

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu zrozumiałeś, by w przypadku posiadania pomysłu na wynalazek, nie poddawać się, tylko dążyć do jego realizacji!

Jeśli więc potrzebujesz POMOCY w konstruowaniu swoich wynalazków oraz tworzeniu prototypów, skontaktuj się z nami, a na pewno razem jakoś podziałamy! >SZYBKI KONTAKT<

Wynalazca TV