Marzyłeś kiedyś, żeby zostać wynalazcą? Zobacz jakie to proste!!!

1 1 028

Zobacz filmik na YT - I Ty możesz zostać wynalazcą

Chcesz zostać wynalazcą? Dzisiaj to prostsze niż myślisz!

Czy marzyłeś kiedykolwiek, żeby zostać wynalazcą? Chciałbyś dokonać przełomowych odkryć? Lubisz majsterkować i tworzyć ciekawe urządzenia? Chciałbyś zarobić na swoich wynalazkach? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!!! MOŻESZ TEGO DOKONAĆ!!!

Dzisiaj każdy może zostać wynalazcą, jeśli tylko tego pragnie. Nie potrzebujesz konkretnych umiejętności, wystarczy tak naprawdę Twój pomysł na wynalazek. Być może to będzie wynalazek, który wniesie dużą wartość do świata, ale może to być też prosty wynalazek, który ułatwi ludziom życie.

Co możesz wymyślić, aby zostać wynalazcą?

Dla porównania, mamy z jednej strony samolot braci Wright, a z drugiej strony mamy selfie stick. Samolot zmienił wiele, ale selfie stick jest bardzo prosty i jednocześnie bardzo popularny, chociaż nie wniósł do świata zbyt wiele.

samolot braci wright

Wiesz jak wynalazca selfie sticka wpadł na jego pomysł i kim on właściwie był?? Jego pomysłodawcą był Japończyk Hiroshi Ueda. Spacerował sobie podczas jednej ze swoich podróży i szukał kogoś, kto zrobi mu zdjęcie. Jednak nie mógł nikogo znaleźć i wtedy wymyślił selfie stick. Opatentował go on w 1983 roku. Wtedy nie był on tak popularny, i patent na wynalazek wygasł. Selfie sticki stały się popularne od 2011 roku, a w 2014 zostały okrzyknięte najlepszym wynalazkiem roku.

selfie stick

Przypadek? Nie sądzę!!!

Niektóre pomysły powstają przypadkiem. Np. chemik, który pracował nad nowym klejem przypadkiem stworzył klej, który łatwo się odklejał. W ten sposób powstały żółte karteczki przylepne, które dziś są jednym z najczęściej kupowanych gadżetów.

żólte karteczki przylepne

Tęczowa sprężynka, to wynalazek, na który jej twórca wpadł, gdy przypadkiem upuścił sprężynę. Dziś jej twórca zarobił już 250 mln $. Na tak banalnym pomyśle!!!

tęczowa sprężynka

Jak wynalazca rzepów wpadł na ten pomysł? Wędrując po górach zobaczył, że owocostany łopianu przyczepiły mu się do buta.

buty na rzep

Co robisz ze swoimi pomysłami?

Ile razy Ty wpadasz przypadkiem na ciekawy pomysł? Bierzesz prysznic i nagle Cię olśni. Potkniesz się o kamień i nagle widzisz przed oczami genialny pomysł. Co z tymi pomysłami robisz? Możesz zarobić miliony na czymś bardzo prostym, jak chociażby ozdoby na anteny samochodowe w kształcie kuleczek, na których pomysłodawca dorobił się fortuny. Tylko jest ważny szczegół. On coś z tym pomysłem zrobił. Jeśli Ty też spróbujesz coś z tym zrobić, to może dokonasz tego samego.

złoto milionerzy

Twój pomysł wystarczy, aby zostać wynalazcą

Nawet, jeśli nie wiesz jak zrealizować Twój pomysł, to nic nie szkodzi. Możesz przyjść z nim do nas i my go dla Ciebie opracujemy, a następnie pomożemy Ci w całym procesie powstania wynalazku. Jeśli będziesz chciał, pomożemy Ci także pozyskać finanse na rozwój Twojego pomysłu, a nawet pomożemy Ci w marketingu. Chcemy abyś jak najlepiej mógł skorzystać na swoim pomyśle. Od tego jesteśmy, jako wynalazcy na zlecenie.

pomysł na wynalazek

Spróbuj!!!

Jeśli chcesz zostać wynalazcą, to bardzo ważne jest, żebyś spróbował zrealizować swój pomysł. Jeśli chcesz pomocy, bo np. nie wiesz jak zrealizować swój pomysł to koniecznie zgłoś się do nas. Pomożemy Ci zostać wynalazcą!!! Pamiętaj, że jeśli nie spróbujesz, to nigdy się nie dowiesz, czy Twój pomysł na wynalazek jest dobry.

Możesz na tym zarobić!!!

Co jeśli mógłbyś zarobić na sprzedaży licencji sporo pieniędzy i mieć dużo satysfakcji, ale z góry się poddasz? Tak robi większość osób, że swoje pomysły zatrzymuje dla siebie, z góry myśląc, że nie ma sensu się za nie brać. Część z nich jednak mogłoby mieć spory potencjał. Nie musisz zostać wynalazcą z zawodu i z tego żyć. Wystarczy, że masz jeden pomysł, który będzie dobry. My go dla Ciebie zrobimy, a Ty będziesz mógł na nim zarabiać (tym się zajmujemy na co dzień w naszej firmie CSTNG.pl). To takie proste…

Chcesz?

Zostań wynalazcą już dziś, i zarabiaj na swoich pomysłach!!!

TY TEŻ ZOSTAŃ WYNALAZCĄ!!!

Zaprojektujemy dla Ciebie Twój wynalazek, zarówno pod kątem technicznym jak  i  wizualnym.  Wystarczy Twój pomysł . Zgłoś się do nas i zarabiaj na swoim wynalazku.

Rocket

Rocket

Specjalista ds. sprzedaży at CSTNG.pl
Pasjonat świata wynalazków, podróży (kosmicznych i tych ziemskich) oraz optymistycznego myślenia. Kocha inspirować ludzi do działania i realizacji marzeń. Specjalista ds. sprzedaży firmy CSTNG.pl - konstrukcyjnego biura projektowego zajmującego się głównie wynalazczością.
Rocket
Close
  • Kontakt