fbpx

 DAWID MAJCHROWSKI “Rocket”

specjalista ds. sprzedaży

Urodziłem się w niezbyt zamożnej rodzinie i w związku z tym swój pierwszy „biznes” otworzyłem w podstawówce, gdzie koledzy z klasy płacili mi za możliwość odpisania ode mnie zadania domowego 😉 Trzeba było sobie jakoś radzić 🙂  Od zawsze  lubiłem swobodę i niezależność. Dlatego  już jako młody uczeń, wiedziałem, że chcę czegoś więcej. Zawsze byłem też ambitny, toteż już wtedy wiedziałem, że w przyszłości będę prowadził swój biznes.

dawid majchrowski eleganckie

TOP UMIEJĘTNOŚCI – NEGOCJATOR, SPRZEDAWCA

 • Przygotowywanie planów strategicznych

 • Znajdowanie rozwiązań w każdej sytuacji

 • Coaching & prowadzenie szkoleń

 • Nawiązywanie współpracy i partnerstw strategicznych, networking

Dawid Majchrowski
 • Marketing & Social media

 • Negocjacje

 • Sprzedaż

 • Organizacja Eventów

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

napis motywujący

Ukończyłem technikum logistyczne międzynarodowym egzaminem zdanym na 100% pkt i udałem się na studia logistyczne na Politechnice Rzeszowskiej. Będąc na studiach zainteresowałem się rozwojem osobistym. Ukończyłem mnóstwo szkoleń, z których certyfikatów nie sposób zliczyć. Czytałem mnóstwo książek zarówno biznesowych, jak i tych z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego.  Rozwijałem też inne zainteresowania, np. tworzenie filmów.

W 2013 roku dołączyłem też do największej na świecie organizacji mówców i liderów Toastmasters International, gdzie uczyłem się przemówień publicznych, a po upływie pół roku zostałem wybrany na członka zarządu d.s. członkostwa. Po upływie pół roku i wygraniu kilku konkursów przemówień publicznych, wiele osób zaczęło mnie pytać o porady dotyczące przemówień publicznych. Początkowo po prostu doradzałem wielu z nich, natomiast z czasem zacząłem prowadzić swoje szkolenia i warsztaty. Najpierw z przemówień publicznych, a następnie z innych tematyk z zakresu rozwoju osobistego. W Toastmasters International, zdobyłem wysokie odznaczenia, w tym Triple Crown, które otrzymało bardzo niewiele osób na całym świecie. Doszedłem też do półfinałów mistrzostw Polski w przemówieniach publicznych.

Dawid Majchrowski Toastmasters
Dawid Majchrowski KAR

Od roku 2015-2016 działałem w jednej z firm marketingu sieciowego, gdzie zbudowałem zespół liczący ponad 600 osób. W ramach działania w tej firmie, zorganizowałem kilkadziesiąt  konferencji, nawiązując długotrwałą współpracę z hotelem “Hilton Garden Inn” W tym samym roku, po zawieszeniu wcześniejszej fundacji przez jej prezesa założyłem  własną fundację. W 2016 roku zawiesiłem działalność trenera, a także działalność w założonej przez siebie fundacji, oddając ją wspólnikom. Do tego czasu łącznie zorganizowałem ponad 100 konferencji, przeprowadziłem ponad 150 przemówień publicznych i ponad 80 warsztatów.

Między czasie pomagałem przy organizacji eventów w kole naukowym “GrowRes”. W roku 2014 zostałem członkiem zarządu fundacji “Wzrastam” , w której organizowaliśmy Kluby Aktywnego Rozwoju i inne ciekawe szkolenia i wydarzenia. Zajmowałem się tam koordynowaniem działu marketingu, PR i media relations, natomiast na samym początku, sam wykonywałem wszystkie zadania z tym związane.

Dawid Majchrowski mlm

W 2016 roku wyjechałem w podróż autostopem po Europie, co zajęło mi 7 miesięcy. Odwiedziłem w ten sposób Czechy, Niemcy, Francję, Hiszpanię, Gibraltar, Portugalię, Włochy, Chorwację, Austrię, Przejeżdżając także przez Słowenię, Słowację i Węgry. Było to jedno z moich większych marzeń.  Po tej podróży mogłem spokojnie wrócić do Polski i zająć się biznesem.

Po powrocie w 2017 roku otrzymałem wiele propozycji współpracy, głównie od osób, które znały mnie jeszcze przed wyjazdem, lecz także od kilku nowych osób.  Poznałem także „Vinciego” – Dawida Pijankę, który zaproponował mi współpracę jako wspólnik przy jego firmie i teraz razem prowadzimy projekt Wynalazca.Tv oraz całą firmę CSTNG.pl.

Mam na koncie kilka publikacji – ebooki o przemówieniach publicznych oraz zarządzaniem czasem, oraz liczne artykuły na portalach. Przeprowadzono ze mną wywiad do jednej z warszawskich stacji radiowych, oraz do radia Rzeszowskiego.

Interesuje się wynalazkami, innowacjami, psychologią, marketingiem, spotkaniami z przyjaciółmi. Lubię też grać na gitarze klasycznej, gotować, tańczyć i inspirować ludzi.

Uprawnienia, kwalifikacje i certyfikaty

Dawid Majchrowski Gibraltar
Dawid Majchrowski 1

DAWID MAJCHROWSKI prywatnie

 • Interesuję się rozwojem osobistym i psychologią

 • W wolnym czasie rozwijam się poprzez książki i szkolenia

 • Kocham grać na gitarze

dawid majchrowski lajtowe
 • Uwielbiam podróżować

 • Marzę o tym, aby przepłynąć jachtostopem dookoła świata

 • W przyszłości chciałbym polecieć w kosmos

Close